Підшипники
Насоси
Ротори
Колеса
Ущільнення
Муфти пружні
Міжступінчасті і кінцеві ущільнення зі стабільно низькими витратними характеристиками, які не збуджують автоколебання ротора.
Ротори відцентрових компресорів особливо високооборотні і динамічно нестійкі.
РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Міцність і надійність при високочастотних і низькочастотних навантаженнях.
Не викликають динамічного збудження вала.
Мають демпферні властивостями.
Витратні характеристики не змінюються в процесі експлуатації.
Лабиринтное
Лунковое
Лабіринтне З ПОЛІМЕРНОГО МАТЕРІАЛУ «PEEK”
Міжступінчасті і кінцеві ущільнення для високооборотних і динамічно нестійких роторів відцентрових компресорних установок. Демпферні підшипники виробництва фірми «ТРІЗ» дозволяють знизити прецесію ротора в 1,5 – 2 рази і забезпечують високу стабільність зазорів в процесі експлуатації. При спільному використанні лабіринтних ущільнень з полімерного матеріалу «PEEK” і демпферних підшипників додатково зменшується величина протікання, що призводить до підвищення продуктивності і збереженню стабільності зазорів в ущільненнях.
при значних переміщеннях ротора в результаті вібрації (порушення технологічного режиму, помпаж, вихід на робочий режим і т.д.) гребені ущільнення в місцях дотику з ротором витираються. При цьому не відбувається ушкоджень вала в місці торкання навіть при вібрації, що перевищує максимальні значення;
застосування полімерного матеріалу «PEEK” дозволяє встановити радіальні зазори в ущільненнях в межах від 0 до 0,05 мм. Це дозволяє знизити перетоки газу по ступенях і підвищити ККД агрегату на 2 – 5%,
полімерний матеріал «PEEK” володіє підвищеною стійкістю до хімічної корозії;
Обмотка лабіринтового ущільнення являє собою кільце, яке по зовнішній поверхні встановлюється в корпус або діафрагму компресора (для цього може бути виконаний так званий «замок»), а внутрішня поверхня виконана у вигляді чергующихся гребенів, що утворюють ряд кільцевих порожнин. Принцип роботи ущільнення заснований на багаторазовому перетворенні потенційної енергії тиску в кінетичну енергію газового потоку з подальшим розсіюванням кінетичної енергії в кільцевих камерах лабіринту. При цьому тиск газу від входу в ущільнення до виходу зменшується. Чим менше зазори між прокладками гребенів, тим менше витоку газу через ущільнення.
.